Kütüphane Rezervasyon Formu

Değerli Ziyaretçilerimiz,

7 Nisan 2019 Pazar günü ÖSYM tarafından yapılacak Milli Savunma Üniversitesi Sınavı üniversite Akademik Binalarımızda da icra edileceğinden, 13:30'a a kadar kampüs kütüphanemize ziyaretçi kabul edilemeyecektir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

 

Dear Visitors,

On Sunday, April 7th, 2019, as the National Defense University Exam, organized by the Student Selection and Placement Center, will be held in our Academic Buildings, the library in the campus will not accept visitors until 13:30.

Kindly submitted for your information,

Best regards,

Değerli Misafir Kullanıcımız,

İstanbul Şehir Üniversitesi olarak misyonumuz aramak, anlamak ve paylaşmak. Eğitim, öğretim ve araştırma çalışmalarımızın yanı sıra yaşadığımız çevreyi geliştirme ve kalkındırma çabamızı da sürdürmeyi bir görev sayıyoruz. Bu çabamızın en büyük göstergesi olan ŞEHİR Kütüphanemizde, kendi öğrencilerimize olduğu kadar başka okullardan gelen öğrenci ve araştırmacılarımıza da imkanlar elverdiğince kapılarımızı açıyoruz.

Kütüphanemizde tüm kullanıcılarımızın rahat bir ortamda çalışmalarını sağlamak amacıyla bir rezervasyon sistemimiz bulunuyor. Kütüphaneyi ziyaret edeceğiniz gün yapacağınız rezervasyon (aynı gün sabah 00.00 ile akşam 19.00 saatleri arasında) ile Dragos kampüs kapılarından kimliğinizle giriş yapabilir ve aynı gün içinde kütüphanemizden faydalanabilirsiniz. Aşağıdaki formu doldurarak rezervasyon için ilk adımı atmış olacaksınız. O gün için kütüphane kapasitemizin dolu olması durumunda karşınıza bir uyarı çıkacaktır.

Çalışmalarınızda başarılar dileriz
İstanbul Şehir Üniversitesi

T.C. Kimlik No. *
Ad *
Soyad *
Telefon *
E-Posta *
Okul *
Eğitim Düzeyi *

Misafir kullanıcıların;

  • Kampüs ve kütüphane kurallarına uymaları,
  • Diğer kullanıcıları rahatsız etmeyecek biçimde, sessiz olmaları, grup halinde çalışmamaları,
  • Eşyalarını sahipsiz olarak masa üstlerinde bırakmamaları,
  • Yiyecek ve içecek getirmemeleri (kapaklı şişeler hariç) gerekmektedir.

Kurallara uymayanların kimlikleri tespit edilerek, bundan sonra kampüse kabul edilmeyecek, izinsiz kitap çıkarmaya çalışanlar, kitap, araç ve cihazlara zarar verenler hakkında işlem yapılacaktır.