Mülakata Davet Edilen Adaylar | Sosyal Bilimler Enstitüsü Lisansüstü Programları 2019 - 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi Erken Dönem Başvuruları
7.05.2019
Mülakata Davet Edilen Adaylar | Sosyal Bilimler Enstitüsü Lisansüstü Programları 2019 - 2020 Akademik Yılı Güz Dönemi Erken Dönem Başvuruları

​​SİNEMA VE TELEVİZYON YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 13 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 13:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina: AB5 / Sınıf: 5001

Adı SoyadıMülakat Saati
ALP KAANKARA13:00
BEYZANURMAILMAIL 
BILALPETEK 
FURKANGERÇIK
İLKERBIÇER 14:00
NESIBEYILMAZ 
SELMATAŞOLUK
SONERGÜLMÜŞ 

 

KLİNİK PSİKOLOJİ (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

ÇOKTAN SEÇMELİ SINAVA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Çoktan Seçmeli Sınav Tarihi: 13 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 09:30 - 12:30 

Yer: Dragos Kampüs / Bina: AB7 / Sınıf: 7301, 7302

Yazılı Sınav Tarihi: 14 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 09:30 - 12:30 

Yer: Dragos Kampüs / Bina: AB7 / Sınıf: 7301, 7302​

NOT: Çoktan Seçmeli Sınavda başarılı olan adaylar yazılı sınava girmeye hak kazanacaktır. Sınava girecek öğrencilerin listesi web sayfasında duyurulacaktır.​

AdıSoyadı
AHMET  FARUKGENCOSMANOĞLU
AHSENKURT
AHSENULUÇAY
ALEYNAKAŞ
ARZUAÇIK
ASENAKILIÇ
ASLIHANOSKANBAŞ
AYÇAGÜLGEL
AYLINBALCIOĞLU
AYŞE SERRAMETE
AYŞENURILHAN
BAŞAKKÜÇÜKYALÇIN
BEGÜMÇALIŞKAN
BEGÜMEFEOĞLU
BENGIKÜÇÜK
BERATKESKIN
BERKAYTOKSÖZ
BEYZAKONUK
BEYZAKÖKCÜ
BEYZANURÖZDEMIR
BURCUÖZCAN
BUSEYAVUZ
BUSE MIRAYEVCI
BUSRAKUZGUN
BÜŞRAINCI
BÜŞRAAKGÜN
BÜŞRAKARALALI
BÜŞRAKARADEVECI
CANTOĞA
CANAN CENNETKAYA
CANBERKGELIR
CANSUALP
CEMKAYA
CEMILEKARDEŞ
CEMRESELEN
CEMRENURKARAASLAN
CERENKÜÇÜK
ÇIĞDEMGEZICI
ÇISEAKER
DAMLAÇOBAN
DENIZINANICI
DIDEM
UZUNOĞLU
DIDEMUZUN
DILARAIŞIK
DILARAÇARIKÇI
DILRUBAONUR
DUYGUIYIAKTAŞ
EBRUACAR
EBRUÇAKMAKÇI
ECEAYDOGAN
ECEMÖZTOYGAR
ELIFBAYRAKTAR
ELIFERGIN
ELIFKURNALI
ELIFÇETINSAYA
ELIF NURÖZBURUN
ELIF SÜMEYRAÖZÇALIK ARSLAN
ELIFNAZTAÇKIN
ESINYALÇIN
ESMASEYYAR
ESMA NURBAYRAKTARLI
ESMANURTUZCU
ESRAGÜNERI
ESRAARI
EZGIDÜZCE
EZGIÖZDEMIR
EZGI SELENKAHRAMAN
FATIHAKYÜZ
FATIMA ZEHRADÜLGAR
FATMAAVCI
FILIZ ZEYNEPSEZGIN
FULYADURMUŞ
FURKANKAHRAMAN
GIZEMŞEREF
GIZEMKARAKAYA
GÖZDEDEMIR
GÜL ECEERTÜRK
HALIMEZENGIN
HANIFEALTUNBEK
HATICEÖZYAĞLI
HATICE EBRARBAŞIBÜYÜK
HATICE KÜBRAUYSAL
HEVALKARAKOÇ
HILALYÖRÜK
HILAL GOKSALGOKSAL
HÜLYA SIMAKASEYKO
HURIYEÇAL
ICLALTANSU
IDILBIRIKEN
IKRA EFILKONAÇ
ILAYDAMUTLU
ILAYDAARAS
ILKINDIKEÇ
ILKSENBOSTANCI
IREMBAYRAMOĞLU
IREMISKENDEROĞLU
IREMGÖNCÜOĞLU
IŞIL SERAYGENÇER
KEVSERMAZI
KÜBRAGÜRSOY
LIVIATERZIOĞLU
LÜTFIYETOPRAK
MERVEFINDIKOGLU
MERVEBILGILI
MERVEŞAHIN
MERVEACER
MERVEBATOK KILINÇ
MERVE DENIZPOLAT
MINELYONAR
MIRAÇGANIOĞLU
MUSTAFA GÖKMENCOŞGUN
NAIME SERAPDAKAK
NILAYGARIPBAŞ
NILSUYAVUZER
NILÜFERAKDOĞAN
NURBALAAVCI
NURIYEAKBIYIK
ÖMERDEMIR
ONUR CANÇAKIR
ÖZGEBEDIR
PERINAZHAMDULLAHPUR
PINARKUL
ROMINAMARKAROĞLU
SEDACAN
SEDA ÖNAYOĞUZ
SEDANURÇELIK
SELAYSOBUTAY
SELENBOSTANCI
SELINÖZCAN
SELINKILIÇKAYA
SENAÇOBANOĞLU
SENAAYCAN
SENA
ÇAKMAK
​​ŞENAY
​DERELİ
SENA NURYILDIRIM
SENANUR
SOLMAZ ÖZGEN
ŞEYMABALCI
ŞEYMAAYYILDIZ
ŞEYMAKAIM
SEZENHENDEN
SIMAYARIKAN
SINEMHIDIR
SINEMSÖKER
SÜEDAÇAVUŞOĞLU
ŞULEŞENGÜL
ŞULEERYILMAZ
SULTAN BÜŞRADUMAN
SÜMEYYASELÇUK
SÜREYYAÇALIK
TUĞÇEKÜPELI
TUĞÇEERDOĞRU
TUĞÇENURAVCI
UBEYDULLAHYILDIZ
UMUTBOZACI
UTKUÇETIN
YAĞMURÖZCAN
YASEMINTAŞ
YEŞIMYILMAZ
YUNUS EMREYAŞADI
ZEHRAATEŞ
ZEYNEPALBAYRAK
ZEYNEPAKGÖL
ZEYNEPFEVZIOĞLU
ZEYNEPÖZBAN
ZÜHRAMERCAN

 

SİYASET BİLİMİ VE ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TEZLİ-TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 13 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 10:30

Yer: Dragos Kampüs / Bina: AB6 / Sınıf: 6028

AdıSoyadıMülakat Saati
AMINEKELEŞ10:30
ASLIHANDURSUN 
BEDIRHANKIR 
BURAKHAYAT
ENESKORU 11:30
FATMANURPUYTU 
FURKANEMER
HASANTOKUZ 
HASANBARIT 12:30
HASANİLKBAHAR
MEHMETBOZKUŞ 
MEHMETYILMAZ 
MEHMET AKIFKÖKER13:30
MOHAMED AHMED SHAWKY ABDELSATAR AMASHAAMASHA 
MUHAMMEDERGÖREN 
MUHAMMED BILALSAĞLAM
NECMETTINGÜRSES 14:30
RUMEYSAŞENOĞLU 
SELMANBÜYÜKKARA
TUĞBAKALEM 
UBEYDULLAHADEMI 15:30
ZUBEYDE
TURKMEN
​BARAA
KHURFAN

 

MODERN TÜRKİYE ÇALIŞMALARI (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 13 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 16:00

Yer: Dragos Kampüs​ / Kemal Karpat Araştırma Binası, Modern Türkiye Çalışmaları Merkezi

AdıSoyadıMülakat Saati
ASLIHANDURSUN16:00
CansuYetimoğlu 
HAYTHAMELBOUSHI 
MahmutUzun 
MehmetYılmaz 17:00
Mehmet AkifKöker
MelikeTozlu 
MuhammedErgören 
RumeysaYetimoglu18:00

 

TEMEL İSLAM BİLİMLERİ (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Arapça Dil Sınavı: 14 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 09:30 - 10:30

Yer: Dragos Kampüs / Bina: AB7 / Sınıf: 7029

Bilim Sınavı: 14 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 11:00 - 12:30

Yer: Dragos Kampüs / Bina: AB7 / Sınıf: 7029

Mülakat Tarihi: 14 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 13:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina: AB7 / Sınıf: 7029

AdıSoyadıMülakat Saati
ABDULLAHBARDAKCI13:00
ASİYE ŞEFİKA SÜMEYYEKAPUSUZ 
ELIFTEKE 
İREM NAZSARAL
RIDVANYÜCEDAĞ 14:00
SENAYILMAZ 
SÜMEYYEÖZDEN 
ŞAHIDE NURERAT 

 

KAMU HUKUKU (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 14 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 11:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina: AB3 / Sınıf: 3001

Adı SoyadıMülakakat Saati
FURKANAVCI11:00

 

ÖZEL HUKUK (TEZLİ-TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 14 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 13:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina: AB3 / Sınıf: 3001

AdıSoyadıMülakat Saati
HATICEALBAYRAK13:00
HÜSEYIN CANDEMIREL 
İREM NURKORKUSUZ 
İSMAILGÜRBÜZ 13:45

 

KÜLTÜREL ÇALIŞMALAR (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 14 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 10:00

Yer: Dragos Kampüs / Kemal Karpat Araştırma Binası, B019

AdıSoyadıMülakat Saati
BILGESUGÜNDEŞ10:00
ELIFGÜLHAN 
HATICESÖZERI 
IBRAHIMBAYRAKTAR
MEHMET AKIFKÖKER 11:00
MEHTAPKARAHAN 
MERVEGÜLÜMSER
SELIN ECEARGADAL 
SÜMEYYEKABAKÇILI 12:00
YAĞIZ BERKUĞURCAN
ZEYNEPGÖKALP 
ZEYNEPERASLAN 

 

ŞEHİR ÇALIŞMALARI (TEZLİ-TEZSİZ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 15 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 11:00

Yer: Dragos Kampüs / Kemal Karpat Araştırma Binası, Şehir Araştırmaları Merkezi

AdıSoyadıMülakat Saati
FERHATKARAAĞAÇ11:00
HABIBEÖZTÜRK 
IBRAHIMBAYRAKTAR 
KÜBRA SULTANGÜLŞEN
MERYEMKARACA 12:00
MERYEMKARACA 
RABIAKÖLÜK
RÜMEYSAKAHRAMAN 

 

SOSYOLOJİ (TEZLİ) YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 15 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 11:00

Yer: Dragos Kampüs / Kemal Karpat Araştırma Binası, B010

AdıSoyadıMülakat Saatleri
AHMETHIŞIROĞLU11:00
ECMELERTAŞ 
HATICESÖZERI 
HIBAIRMAK
IBRAHIMBAYRAKTAR 12:00
İBRAHIM ENESATAÇ 
MAHMUTUZUN
MEHMET AKIFŞEN 
MELIKETOZLU 13:00
OĞUZHANATEŞ
RÜMEYSAKAHRAMAN
SABAHATPETEK 
SADIYESEY14:00
YUSUF ZIYATAŞÇI 

 

SOSYOLOJİ DOKTORA PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Mülakat Tarihi: 16 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 11:00

Yer: Dragos Kampüs / Kemal Karpat Araştırma Binası, B010

AdıSoyadıMülakat Saatleri
AYŞE PERIHANKIRKIÇ11:00
EMRAHYAĞMURLU 
ENESATEŞ 
HARUNBOZOĞLU
MAHSUNOTI 12:00
PINARELDEMIR 
RUKIYEÇORLU
SEYDABEYAZ INCE 
SÜMEYYEAÇIKGÖZ 13:00
UMRANKEMIKLI ERTAN 
VILDANOZERTURK SOFU 

 

TARİH YÜKSEK LİSANS-DOKTORA PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Yazılı Sınav Tarihi: 16 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 10:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina: Kemal Karpat Araştırma Binası, Şehir Araştırmaları Merkezi​

Mülakat Tarihi: 16 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 14:00

Yer: Dragos Kampüs / Bina: AB6 / Sınıf: 6028

AdıSoyadıMülakat Saatleri
ABDULLAHGÜLOĞLU14:00
ABDULLAHSEÇGIN 
BAHARBAYRAKTAROĞLU 
BEYZACERAN
ÇAĞDAŞ SALIHÖZTAŞ 15:00
ELIFDERIN CAN 
FIKRETIDIL
HASANSAYBIR 
HILAL CEMILETÜMER 16:00
SÜLEYMANTAŞKIN
ZEYNEPÖZTÜRK 
OsmanKara
NurettinÜrün 17:00
SenaFidan Öztürk

 

FELSEFE YÜKSEK LİSANS PROGRAMI 

MÜLAKATA DAVET EDİLEN ADAYLARIN LİSTESİ

Yazılı Sınav Tarihi: 17 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 10:00 - 12:00

Yer: Dragos Kampüs / Kemal Karpat Araştırma Binası, B010

Mülakat Tarihi: 17 Mayıs 2019

Başlangıç Saati: 14:00 - 16:00

Yer: Dragos Kampüs / Kemal Karpat Araştırma Binası, B010

AdıSoyadıMülakat Saati
ABDUSSAMETŞIMŞEK14:00
FATMAERDAL 
FATMA NURMERIÇ
SELMA SLOCUM 
ÜMMÜ GÜLSÜMSOYDAN15:00

 

​​​