2019 - 2020 Academic Year Spring Semester Program
2/19/2020
2019 - 2020 Academic Year Spring Semester Program

​​​Announcement date: 20.01.2020​

Updated: 19.02.2020 - 15:45

Course Code

Course Name

Days​

Hours

Room

Faculty Member

ADP 102 01

Klavye Teknikleri II (Şube I)

Wednesday

11:00-14:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 102 02

Klavye Teknikleri II (Şube II)

Wednesday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 102 03

Klavye Teknikleri II (Şube III) (İÖ)

Friday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 104 01

Büro Yönetimi ve Ergonomi

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3301

BİROL ÇAKICI

ADP 104 02

Büro Yönetimi ve Ergonomi (İÖ)

Thursday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #112

BİROL ÇAKICI

ADP 106 01

Borçlar Hukuku

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 106 02

Borçlar Hukuku (İÖ)

Monday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #112

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 108 01

İdare Hukuku

Tuesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4301

AYKUT PURDE

ADP 108 02

İdare Hukuku (İÖ)

Tuesday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #112

AYKUT PURDE

ADP 110 01

Medeni Usul Hukuku

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5301

AYŞEGÜL SARI

ADP 110 02

Medeni Usul Hukuku (İÖ)

Wednesday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #112

AYŞEGÜL SARI

ADP 200 01

Yaz Stajı

 

 

 

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 200 02

Yaz Stajı (İÖ)

 

 

 

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 202 01

Klavye Teknikleri IV (Şube I)

Tuesday

11:00-14:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 202 02

Klavye Teknikleri IV (Şube II)

Thursday

11:00-14:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 202 03

Klavye Teknikleri IV (Şube III) (İÖ)

Tuesday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT RAMAY

ADP 204 01

Ceza Usul Hukuku

Friday

16:00-19:00

ACAD BUILD 1 #1301

AYKUT PURDE

ADP 204 02

Ceza Usul Hukuku (İÖ)

Friday

16:00-19:00

ACAD BUILD 1 #1301

AYKUT PURDE

ADP 206 01

Vergi Hukuku

Monday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5301

AYKUT PURDE

ADP 206 02

Vergi Hukuku (İÖ)

Monday
Friday

18:00-20:00
19:00-20:00

LAB BUILD 1 #114

AYKUT PURDE

ADP 208 01

Kıymetli Evrak Hukuku

Monday

09:00-11:00

ACAD BUILD 1 #1301

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 208 02

Kıymetli Evrak Hukuku (İÖ)

Thursday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #114

HASİBE SENA AKKIŞLA

ADP 210 01

Cezaevi İdaresi ve İnfaz Hukuku

Wednesday

14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5301

AYŞEGÜL SARI

ADP 210 02

Cezaevi İdaresi ve İnfaz Hukuku (İÖ)

Thursday

18:00-20:00

LAB BUILD 1 #114

AYŞEGÜL SARI

ADP 212 01

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 1 #1301

AYŞEGÜL SARI

ADP 212 02

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku (İÖ)

Thursday

20:00-22:00

LAB BUILD 1 #114

AYŞEGÜL SARI

ADP 214 01

Muhasebe

Wednesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5301

SERDAR ORHAN

ADP 214 02

Muhasebe (İÖ)

Wednesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 5 #5301

SERDAR ORHAN

ARAB 101

Arabic I

Monday
Wednesday

15:00-16:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6202

ABDULKADER BADLAH

ARAB 102

Arabic II

Wednesday
Friday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 5 #5201

ABDULKADER BADLAH

ARCH 102

Design Studio II

Tuesday
Friday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

HALE SİNİRLİOĞLU
HATİCE IŞIL UYSAL
OZAN GÜRSOY

ARCH 104

Communications II

Wednesday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

HALE SİNİRLİOĞLU,
İMRE ÖZBEK EREN

ARCH 106

Introduction to Architecture I

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6102

HALE SİNİRLİOĞLU

ARCH 201

Design Studio III

Monday
Thursday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

ZEHRA TONBUL

ARCH 202

Design Studio IV

Monday
Thursday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #240

NİL AYNALI EĞLER

ARCH 204

Communications IV

Tuesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #25

MUSTAFA TUTAR

ARCH 206

Material and Technology II

Monday

14:00-18:00

CONF HALL BUILD #240

NİL AYNALI EĞLER

ARCH 208

History and Theory II

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4103

ZEHRA TONBUL

ARCH 210

Structure II

Tuesday

12:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6202

MEHMET SELİM ÖKTEN

ARCH 222

Readings in Architecture

Thursday

14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5202

ZEHRA TONBUL

BAN 503

Data Warehousing

Tuesday

19:00-22:00

ACAD BUILD 3 #3302

ŞAKİR BİNGÖL

BAN 506

Advanced Practicuum In Analytics

Friday

19:00-22:00

ACAD BUILD 3 #3301

ENES ERYARSOY

BAN 509

Big Data, Tools and Technologies

Wednesday

19:00-22:00

ACAD BUILD 3 #3301

ŞABAN DALAMAN

BAN 590

Seminar

Monday

19:00-22:00

-

FEYZA MERVE HAFIZOĞLU

BGM 534

Ağ Trafik Analizi

Friday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #021

NECATİ ERSEN ŞİŞECİ

BGM 545

Biyometrik Sis. ve Kimlik Dogrulama

Thursday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #021

UMUT ULUDAĞ

BGM 549

Simetrik Şifreleme Algorit. Güven.

Monday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #021

ÖZNUR SAĞDIÇOĞLU

BGM 576

Yazılım Test ve Kal. Değer. Teknik.

Tuesday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #021

SAVAŞ ÖZTÜRK

BGM 590

Proje Dersi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

BGM 591

Seminer Dersi

Wednesday

18:30-21:30

SEHIR ALTUNIZADE #001

ENSAR GÜL

BGM 599

Yüksek Lisans Tezi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

BIL 101 01

Bilgi Teknolojileri (Sec I)

Wednesday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #27

EMRE CERAN

BIL 101 02

Bilgi Teknolojileri (Sec II)

Wednesday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #27

EMRE CERAN

BIL 101 03

Bilgi Teknolojileri (Sec III) (İÖ)

Wednesday

19:00-21:00

LAB BUILD 1 #27

EMRE CERAN

BIL 101 04

Bilgi Teknolojileri (Sec IV)

Thursday

17:00-19:00

LAB BUILD 1 #27

EMRE CERAN

BIO 101

Genel Biyoloji

Thursday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5201

AYŞE CEREN ÇALIKOĞLU KOYUNCU

BPP 102 01

Nesne Tabanlı Prog. II (Şube I)

Monday
Wednesday

13:00-15:00

LAB BUILD 1 #26

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 102 02

Nesne Tabanlı Prog. II (Şube II)

Monday
Wednesday

17:00-19:00

LAB BUILD 1 #26

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 102 03

Nesne Tabanlı Prog. II (Şube III) (İÖ)

Monday
Wednesday

20:00-22:00

LAB BUILD 1 #25

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 104 01

Veri Tabanı Temelleri (Şube I)

Monday
Wednesday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #26

ERDEM ŞANLI

BPP 104 02

Veri Tabanı Temelleri (Şube II)

Monday
Wednesday

15:00-17:00

LAB BUILD 1 #26

ERDEM ŞANLI

BPP 104 03

Veri Tabanı Temelleri (Şube III) (İÖ)

Monday
Wednesday

18:00-20:00

LAB BUILD 1 #25

ERDEM ŞANLI

BPP 106 01

Web Tasarımın Temelleri (Şube I)

Friday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #26

EMRE CERAN

BPP 106 02

Web Tasarımın Temelleri (Şube II)

Friday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #26

EMRE CERAN

BPP 106 03

Web Tasarımın Temelleri (Şube III) (İÖ)

Friday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #25

EMRE CERAN

BPP 108 01

Mesleki Matematik

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3301

EMRE CERAN

BPP 108 02

Mesleki Matematik (İÖ)

Thursday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #108

EMRE CERAN

BPP 200 01

Yaz Stajı

 

 

 

ERDEM ŞANLI

BPP 200 02

Yaz Stajı (İÖ)

 

 

 

ERDEM ŞANLI

BPP 202 01

Görsel Programlama II (Şube I)

Tuesday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #26

ZEKİ ERES

BPP 202 02

Görsel Programlama II (Şube II)

Tuesday

15:00-19:00

LAB BUILD 1 #26

ZEKİ ERES

BPP 204 01

İnternet Programcılığı II (Şube I)

Thursday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #26

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 204 02

İnternet Programcılığı II (Şube II)

Thursday

15:00-19:00

LAB BUILD 1 #26

SÜMEYYE ÇETİN

BPP 206 01

Temel Elektronik (Şube I)

Friday

10:00-12:00

LAB BUILD 1 #226

ERDEM ŞANLI

BPP 206 02

Temel Elektronik (Şube II)

Friday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #226

ERDEM ŞANLI

BPP 208

Web Projesi Yönetimi

Monday

13:00-16:00

LAB BUILD 1 #108

SERHAT DALGALIDERE

BPP 210 01

Mobil Programlama (Şube I)

Monday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #26

ERDEM ŞANLI

BPP 210 02

Mobil Programlama (Şube II)

Wednesday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #26

ERDEM ŞANLI

CGP 102 01

Özel Eğitim II

Wednesday

11:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5301

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 102 02

Özel Eğitim II (İÖ)

Wednesday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #115

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 104 01

Çocuk Gelişimi II

Thursday

13:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4203

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 104 02

Çocuk Gelişimi II (İÖ)

Monday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #115

NERMİN BİLİCİ

CGP 106 01

Erken Çocukluk Eğit. Prog. Geliş.

Tuesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5302

FULYA GÜRSOY

CGP 106 02

Erken Çocukluk Eğit. Prog. Geliş. (İÖ)

Thursday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #115

FULYA GÜRSOY

CGP 108 01

Okul Öncesi Dönemde Fen & Mat. Uyg.

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 1 #1301

NURTEN GÜNEŞ

CGP 108 02

Okul Öncesi Dönemde Fen & Mat. Uyg. (İÖ)

Monday

16:00-19:00

LAB BUILD 1 #115

NURTEN GÜNEŞ

CGP 110 01

Okul Öncesi Eğitim Kurum Uyg. I

Friday

09:00-17:00

-

ALL TEACHING STAFF

CGP 110 02

Okul Öncesi Eğitim Kurum Uyg. I (İÖ)

Friday

09:00-17:00

-

ALL TEACHING STAFF

CGP 200 01

Staj

 

 

 

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 200 02

Staj (İÖ)

 

 

 

BİLGE KONAŞOĞLU

CGP 202 01

Özel Eğitim Kurumlarında Uygulama

Friday

09:00-17:00

-

ALL TEACHING STAFF

CGP 202 02

Özel Eğitim Kurumlarında Uygulama (İÖ)

Friday

09:00-17:00

-

ALL TEACHING STAFF

CGP 204 01

Çocuk İst, İhmali ve Korun. Muhtaç

Thursday

10:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6204

FULYA GÜRSOY

CGP 204 02

Çocuk İst, İhmali ve Korun. Muhtaç (İÖ)

Tuesday

18:00-20:00

LAB BUILD 1 #116

FULYA GÜRSOY

CGP 206 01

Öğrenme ve Öğretme Teknikleri

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6204

NURTEN GÜNEŞ

CGP 206 02

Öğrenme ve Öğretme Teknikleri (İÖ)

Monday

19:00-22:00

LAB BUILD 1 #116

NURTEN GÜNEŞ

CGP 208 01

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Monday

12:00-15:00

ACAD BUILD 7 #7203

NERMİN BİLİCİ

CGP 208 02

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (İÖ)

Thursday

18:00-21:00

LAB BUILD 1 #116

NERMİN BİLİCİ

CGP 210 01

Aile Eğitimi

Tuesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5204

NERMİN BİLİCİ

CGP 210 02

Aile Eğitimi (İÖ)

Tuesday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #116

NERMİN BİLİCİ

CGP 214 01

Okul Öncesi Dön. Okuma Yazma Etk.

Thursday

12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5203

FULYA GÜRSOY

CGP 214 02

Okul Öncesi Dön. Okuma Yazma Etk. (İÖ)

Tuesday

20:00-22:00

LAB BUILD 1 #116

FULYA GÜRSOY

CS 200

Summer Practice

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

CS 202

Advanced Algorithms

Tuesday
Thursday

12:00-14:00
13:00-14:00

ACAD BUILD 4 #4301

MEHMET BAYSAN

CS 240

Exploratory Data Analysis

Tuesday
Thursday

15:00-17:00
16:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5301

BARIŞ ARSLAN

CS 300

Summer Practice

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

CS 340

Computer Systems

Tuesday
Thursday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 4 #4301

AHMET BULUT

CS 350

Database Systems

Monday
Wednesday

13:00-14:00
13:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4301

ALİ ÇAKMAK

CS 352

Operating Systems

Tuesday
Thursday

14:00-15:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5301

ENSAR GÜL

CS 364

Computer Networks

Monday
Wednesday

11:00-13:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4301

MEHMET BAYSAN

CTV 204

Screenwriting

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5103

NEZİH ERDOĞAN

CTV 206

History of Cinema

Wednesday

09:00-12:00

BUILD STUDENT CENTER #İ014

CANAN BALAN

CTV 208

Sociology of Media

Monday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5103

EBRU KAYAALP

CTV 212

Editing

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6105

ZEYNEP MERVE UYGUN AZİZOĞLU

CTV 214

Film Sound

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5101

YALIN ÖZGENCİL

CTV 306

Ethnography in/of Media

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5103

EBRU KAYAALP

CTV 310

Film Production

Tuesday

14:00-18:00

BUILD STUDENT CENTER #İ006

EMEK GÜL

CTV 314

Music and Sound Design in Film

Wednesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5103

FATMA ÇİĞDEM ERDOĞAN

CTV 326

Short Film Theory and Practice

Friday

10:00-13:00

BUILD STUDENT CENTER #İ014

AYÇA ÖZTÜRK

CTV 401

Graduation Project

Tuesday
Thursday

12:00-14:00
17:00-20:00

BUILD STUDENT CENTER #İ011

PEYAMİ ÇELİKCAN

CTV 402

Senior Graduation Project

Tuesday
Thursday

12:00-14:00
17:00-20:00

BUILD STUDENT CENTER #İ011

PEYAMİ ÇELİKCAN

CTV 404

World Cinema

Thursday

14:00-17:00

BUILD STUDENT CENTER #İ011

AYÇA ÖZTÜRK

CTV 406

New Ways of Seeing

Monday

15:00-18:00

BUILD STUDENT CENTER #İ014

CANAN BALAN

CULT 545

Tragedy and Tragic Vision in Modern

Monday

15:00-18:00

ACAD BUILD 8 #B019

MEHMET FATİH USLU

CULT 550

Ottoman Book Culture

Thursday

10:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5001

BERAT AÇIL

CULT 552

Science, Culture and Power

Wednesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 8 #B019

EBRU KAYAALP

CULT 554

Cinema and Consciousness

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 8 #B019

CANAN BALAN

CULT 599

MA Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ECE 541

Nano and Micro Electro Mech. Sys.

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5204

KAŞİF TEKER

ECE 555

Advanced Embedded System Design

Friday

10:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4105

İHSAN ÇİÇEK

ECE 566

Object Oriented Design

Monday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6104

ENSAR GÜL

ECE 575

Big Data Analysis

Tuesday

11:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7103

BARIŞ ARSLAN

ECE 580

Networks

Monday

10:00-13:00

ACAD BUILD 7 #7102

AHMET BULUT

ECE 587

Data Security and Privacy

Thursday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6301

MEHMET ERCAN NERGİZ

ECE 589

Natural Language Processing

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6202

MEHMET SERKAN APAYDIN

ECE 595

Graduate Project

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ECE 599

Master Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ECON 202

Microeconomics

Tuesday
Thursday

16:00-17:00
16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4302

LAZARE CEM BEHAR

ECON 206

Intermediate Macroeconomics

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5101

KAZIM DAĞHAN GÖKÇE

ECON 300

Internship I

 

 

 

TURGAY GEÇER

ECON 309

Managerial Economics

Saturday

10:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3302

HALDUN EVRENK

ECON 400

Internship II

 

 

 

TURGAY GEÇER

ECONFIN 503

Macroeconomics and Int. Trade

Friday

19:00-22:00

ACAD BUILD 3 #3302

AHMET FARUK AYSAN, HALDUN EVRENK

ECONFIN 591

Term Project

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ECONFIN 598

Seminar

Tuesday

19:00-22:00

-

LOKMAN GÜNDÜZ

ECONFIN 599

MA Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EE 200

Summer Practice

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EE 201

Circuit Analysis

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5203

ERTUĞRUL ÇETİNSOY

EE 201 P

Circuit Analysis (P)

Tuesday

17:00-19:00

ACAD BUILD 4 #4203

ASSİSTANT

EE 300

Summer Practice

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EE 302

Microelectronic Circuit Design

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6102

İHSAN ÇİÇEK

EE 302 P

Microelectronic Circuit Design (P)

Monday

17:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4202

ASSİSTANT

EE 321

Electromagnetics

Tuesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6301

CÜNEYT UTKU

EE 332

Microprocessors

Tuesday
Thursday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 7 #7103

AZADEH DİDARİ

EE 332 L

Microprocessors (L)

Thursday

17:00-19:00

LAB BUILD #Elect.Lab

ASSİSTANT

EECS 202

Basic Digital Comm. with Network

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5302

MEHMET SERKAN APAYDIN

EECS 202 L

Basic Digital Comm. with Network (L)

Friday

16:00-18:00

LAB BUILD #Elect.Lab

ASSİSTANT

EECS 216

Signals and Systems

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6104

CÜNEYT UTKU

EECS 218

Digital Logic Design

Tuesday
Thursday

11:00-12:00
11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4301

AZADEH DİDARİ

EECS 416

Image and Video Processing

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4104

ERTUĞRUL ÇETİNSOY

EECS 441

Nano and Micro Electro Mechanical System

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5204

KAŞİF TEKER

EECS 466

Enterprise Software Development

Monday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6104

ENSAR GÜL

EECS 487

Cryptography and Cyber Security

Thursday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6301

MEHMET ERCAN NERGİZ

EECS 489

Deep Learning for Natural Lang. Pro.

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6202

MEHMET SERKAN APAYDIN

EKON 202

Mikro Ekonomi

Tuesday
Thursday

11:00-13:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4302

LAZARE CEM BEHAR

ELIT 204

Linguistics II

Tuesday
Thursday

13:00-14:00
13:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6201

RAKESH JOBANPUTRA

ELIT 206

Poetry

Tuesday
Thursday

11:00-13:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7104

ŞİMA BEGÜM İMŞİR

ELIT 208

Reading Classics

Friday

10:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5104

SİMLA DOĞANGÜN

EM 200

Staj Dersi I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EM 210

Ekonomiye Giriş

Tuesday
Thursday

11:00-13:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4302

LAZARE CEM BEHAR

EM 300

Staj Dersi II

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

EM 306

Maliyet Muhasebesi

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7203

MUSTAFA SAYIM

EM 316

Mühendislik Ekonomisi

Tuesday
Thursday

13:00-15:00
13:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6103

SELİM ZAİM

EM 316 P

Mühendislik Ekonomisi (P)

Friday

09:00-10:00

ACAD BUILD 6 #6103

SELİM ZAİM

EM 322

Yöneylem Araştırması II

Tuesday
Thursday

15:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6103

MEHMET ALİ ERGÜN

EM 344

Üretim Sistemleri Tasarım ve Analizi

Monday
Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6103

SELİM ZAİM

EM 425

Tesis Planlama

Monday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5202

BAHADIR TUNABOYLU

EM 433

Kalite Mühendisliği ve Güvenirlik

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6201

SEYFULLAH SEFER

EM 462

Tedarik Zinciri Yönetimi

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5202

SELİM ZAİM

ENG 102 01

English II (Sec I)

Tuesday
Thursday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 5 #5105

AYLİN YURDACAN

ENG 102 03

English II (Sec III)

Tuesday
Thursday

13:00-14:00
12:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7104

AYLİN YURDACAN

ENG 102 04

English II (Sec IV)

Tuesday
Thursday

14:00-16:00
14:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5105

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 102 05

English II (Sec V)

Tuesday
Thursday

16:00-17:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5105

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 102 06

English II (Sec VI)

Monday
Wednesday

11:00-13:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5105

AYLİN YURDACAN

ENG 102 07

English II (Sec VII)

Monday
Wednesday

14:00-15:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5105

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENG 102 08

English II (Sec VIII)

Monday
Wednesday

11:00-13:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 2 #2106

EMRULLAH LEVENT ÇOBAN

ENGM 102 01

İngilizce II (Şube I)

Monday

13:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 02

İngilizce II (Şube II)

Thursday

13:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4204

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 03

İngilizce II (Şube III)

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 04

İngilizce II (Şube IV)

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 05

İngilizce II (Şube V)

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4204

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 06

İngilizce II (Şube VI)

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6302

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 07

İngilizce II (Şube VII)

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 08

İngilizce II (Şube VIII)

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4203

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGM 102 09

İngilizce II (Şube IX) (İÖ)

Thursday

16:00-19:00

ACAD BUILD 1 #1302

ŞÜKRAN FUNDA DEMİR

ENGR 100 01

Computer Skills (Sec I)

Monday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #27

AZADEH DİDARİ

ENGR 100 02

Computer Skills (Sec II)

Monday

17:00-19:00

LAB BUILD 1 #27

MEHMET BAYSAN

ENGR 100 03

Computer Skills (Sec III)

Tuesday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #27

ERTUĞRUL ÇETİNSOY

ENGR 100 04

Computer Skills (Sec IV)

Tuesday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #25

MEHMET YASİN ULUKUŞ

ENGR 100 05

Computer Skills (Sec V)

Wednesday

12:00-14:00

LAB BUILD 1 #25

BARIŞ ARSLAN

ENGR 101

Introduction to Programming

Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5302

MEHMET ERCAN NERGİZ

ENGR 101 P1

Introduction to Program. (Sec I)

Friday

09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4101

ASSİSTANT

ENGR 101 P2

Introduction to Program. (Sec II)

Friday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4101

ASSİSTANT

ENGR 101 P3

Introduction to Program. (Sec III)

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4101

ASSİSTANT

ENGR 101 P4

Introduction to Program. (Sec IV)

Friday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4101

ASSİSTANT

ENGR 102

Programming Practice

Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4302

ALİ ÇAKMAK

ENGR 102 P1

Programming Practice Prac (Sec I)

Friday

09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4102

ASSİSTANT

ENGR 102 P2

Programming Practice Prac (Sec II)

Friday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4102

ASSİSTANT

ENGR 102 P3

Programming Practice Prac (Sec III)

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4102

ASSİSTANT

ENGR 102 P4

Programming Practice Prac (Sec IV)

Friday

16:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4102

ASSİSTANT

ENGR 105

Introduction to Engineering

Wednesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 5 #5301

ÖMER CEBECİ

ENGR 206

Strength of Materials

Wednesday
Thursday

14:00-16:00
11:00-13:00

ACAD BUILD 2 #2106

BÜLENT EKİCİ

ENGR 244

Engineering Materials

Monday
Wednesday

12:00-14:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5201

KAŞİF TEKER

ENGR 246

Manufacturing Processes

Monday
Wednesday

12:00-14:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4102

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 251

Probability for Engineers

Wednesday

13:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6301

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

ENGR 252

Statistics for Engineers

Tuesday
Wednesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 7 #7203

MEHMET YASİN ULUKUŞ

ENGR 264

Fluid Mechanics

Friday

09:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4202

ABDÜLKERİM KAR

ENGR 497

Global Design Project I

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ENGR 498

Global Design Project II

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ENGR 500

Research Methods in Natural Sciences

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4103

ÖMER CEBECİ

ENGR 591

Graduate Seminar

Monday

18:30-21:30

ACAD BUILD 4 #4101

ENSAR GÜL

FIZ 101L

Fizik 1 Labaratuvar

Friday

18:00-20:00

LAB BUILD #Phys Lab

ASSİSTANT

FIZ 102

Fizik 2

Monday

11:00-14:00

ACAD BUILD 7 #7104

YANİ İSKARLATOS

FIZ 102 P

Fizik 2 Prac.

Friday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4201

ASSİSTANT

FIZ 102L

Fizik 2 Labaratuvar

Wednesday

17:00-19:00

LAB BUILD #Phys Lab

ASSİSTANT

FKP 102

Video Çekim Teknikleri II

Monday
Tuesday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #108

SERHAT DALGALIDERE

FKP 104

Temel Fotoğraf II

Monday

12:00-15:00

BUILD STUDENT CENTER #İ006

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 106

Video Kurgu

Thursday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #27

SERHAT DALGALIDERE

FKP 108

Stüdyo Fotoğrafçılığına Giriş

Friday

09:00-12:00

BUILD STUDENT CENTER #İ006

REŞİDE BABUÇCU

FKP 200

Staj

 

 

 

SERHAT DALGALIDERE

FKP 202

Video Çekim Teknikleri IV

Wednesday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #108

SERHAT DALGALIDERE

FKP 204

Haber Kameramanlığı

Tuesday
Thursday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #115

SERHAT DALGALIDERE

FKP 206

Fotoğraf Okuma

Wednesday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #115

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 208

Basın Fotoğrafçılığı

Friday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #112

DİLRUBA KOCAIŞIK

FKP 210

Kısa Film Yapımı

Friday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #115

REŞİDE BABUÇCU

FKP 212

Fotoğraf Projesi Geliştirme

Wednesday

11:00-13:00

BUILD STUDENT CENTER #İ006

DİLRUBA KOCAIŞIK

FRE 101 01

French I (Section I)

Monday

13:00-16:00

ACAD BUILD 7 #7103

BERNA YILMAZ

FRE 101 02

French I (Section II)

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5202

BERNA YILMAZ

FRE 102

French II

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5202

BERNA YILMAZ

FRE 201

French III

Tuesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5202

BERNA YILMAZ

GER 101 01

German I (Section I)

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7102

GÜLSÜN GENCER

GER 101 02

German I (Section II)

Wednesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6104

GÜLSÜN GENCER

GER 101 03

German I (Section III)

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5202

GÜLSÜN GENCER

GER 102

German II

Thursday

13:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6102

GÜLSÜN GENCER

GIR 100

İşletmeye Giriş

Monday
Wednesday

12:00-13:00
12:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6204

FUNDA KILIÇ

GIR 200

Staj I

 

 

 

TURGAY GEÇER

GIR 204

Yönetim Muhasebesi

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7203

MUSTAFA SAYIM

GIR 206

İstatistiksel Analiz

Tuesday
Thursday

09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6302

LOKMAN GÜNDÜZ

GIR 300

Staj II

 

 

 

TURGAY GEÇER

GIR 401

Stratejik Yönetim

Saturday

10:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4301

FUNDA KILIÇ

GIR 411

Aile İşletmeleri Yönetimi

Tuesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 2 #2301

ERKAN ERDEMİR

GTP 102 01

Bilgisayar Destekli Tasarım II (Şube I)

Monday
Wednesday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #24

NESLİHAN BULDUK

GTP 102 02

Bilgisayar Destekli Tasarım II (Şube II)

Monday
Wednesday

15:00-17:00

LAB BUILD 1 #24

NESLİHAN BULDUK

GTP 104 01

Perspektif ve Desen (Şube I)

Friday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #25

ERDEM GÖKTEPE

GTP 104 02

Perspektif ve Desen (Şube II)

Friday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #25

ERDEM GÖKTEPE

GTP 106 01

Masaüstü Yayıncılık (Şube I)

Thursday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 106 02

Masaüstü Yayıncılık (Şube II)

Thursday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 108

Reklam ve Tasarım

Thursday

12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5301

NESLİHAN BULDUK

GTP 200

Staj

 

 

 

ONUR AŞKIN

GTP 202 01

Görsel Tasarım Uygulamaları (Şube I)

Monday
Wednesday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 202 02

Görsel Tasarım Uygulamaları (Şube II)

Monday
Wednesday

13:00-15:00

LAB BUILD 1 #24

ONUR AŞKIN

GTP 204 01

İllüstrasyon II  (Şube I)

Friday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #24

GÜRCAN KURT

GTP 204 02

İllüstrasyon II (Şube II)

Friday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #24

GÜRCAN KURT

GTP 206 01

Yayın Grafiği II (Şube I)

Tuesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #24

NESLİHAN BULDUK

GTP 206 02

Yayın Grafiği II (Şube II)

Tuesday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #24

NESLİHAN BULDUK

GTP 208

Grafik Sanat Tarihi

Monday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4204

ERDEM GÖKTEPE

GTP 210

Baskı Teknikleri

Wednesday

11:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5203

HALİL YEKİN GÜZEL

GTP 212 01

Grafik ve Animasyon II (Şube I)

Thursday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #25

ERDEM GÖKTEPE

GTP 212 02

Grafik ve Animasyon II (Şube II)

Thursday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #25

ERDEM GÖKTEPE

HIL 202

Bütünleşik Pazarlama İletişimi

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5101

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 206

Metin Yazarlığı

Thursday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5102

AYŞEGÜL BAŞER

HIL 220

Reklam Analizi

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5102

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 302

Marka Yönetimi

Thursday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5102

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 304

Reklam Kampanyaları

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5102

ÖVÜNÇ MERİÇ

HIL 306

Araştırma Tasarımı

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5102

ÖZLEM ÖZEKİCİ ÜSEN

HIL 322

Siyasal İletişim

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5103

ÖVÜNÇ MERİÇ

HIL 402

Mezuniyet Projesi Yapımı

Tuesday
Friday

12:00-14:00
14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5102

UĞUR CEVDET PANAYIRCI

HIL 404

Tüketici Davranışları

Wednesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5204

MERAL AHU KARAGEYİM

HIST 202

Ottoman History: Beylik to Empire

Monday
Wednesday

14:00-15:00
13:00-15:00

ACAD BUILD 6 #6202

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 204

Muslim Empires: A Concise History

Monday
Wednesday

10:00-11:00
10:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6104

CENGİZ KALLEK

HIST 206

History of Central Eurasia&Turkic Peop.

Tuesday
Thursday

11:00-12:00
10:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6104

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 301

Statistics for Social Sciences

Thursday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5103

FUAT KINA

HIST 301 P

Statistics for Social Sciences (P)

Thursday

16:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5103

ASSİSTANT

HIST 304

Late Ottoman History

Monday
Wednesday

15:00-16:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7104

ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 306

History of Modern Europe

Tuesday
Thursday

09:00-11:00
09:00-10:00

ACAD BUILD 6 #6104

KAHRAMAN ŞAKUL

HIST 308

Ottoman Diplomatica

Tuesday

12:00-15:00

ACAD BUILD 5 #5103

HÜMEYRA BOSTAN

HIST 316

History of Art and Architecture

Friday

10:00-13:00

ACAD BUILD 5 #5102

NİCOLE KANÇAL FERRARİ

HIST 402

Contemporary Hİstoriography

Monday
Wednesday

12:00-14:00
12:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6202

AYŞE BAŞARAN

HIST 404

Contemporary Mİddle East

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 5 #5103

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 406

Senior Project

Thursday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6102

ENGİN AKARLI

HIST 495

Internship in History

 

 

 

ŞİT TUFAN BUZPINAR

HIST 514

Auto/Biography

Tuesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6028

ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 561

Non-Muslims in the Ottoman Empire

Tuesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6028

ABDULHAMİT KIRMIZI

HIST 574

Economy & Society in the Ottoman Empire

Wednesday

10:00-13:00

ACAD BUILD 8 #B016

COŞKUN ÇAKIR

HIST 590

Graduate Seminar

Monday

12:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6028

ENGİN AKARLI

HIST 599

Master Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HIST 690

Graduate Seminar

Monday

12:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6028

ENGİN AKARLI

HIST 698

PhD Qualification

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HIST 699

PhD Dissertation

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HTP 102

Halkla İlişkiler Yönetimi

Monday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #115

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 104

Medya ve İletişim

Thursday

10:00-13:00

LAB BUILD 1 #114

NURCAN USTA

HTP 106

Kurumsal İletişim Yönetimi

Monday

13:00-16:00

LAB BUILD 1 #115

IŞILAY BALCI

HTP 108

Etkili Sunum Teknikleri

Tuesday

11:00-13:00

LAB BUILD 1 #114

NURCAN USTA

HTP 200

Staj

 

 

 

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 202

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Thursday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #115

NURCAN USTA

HTP 204

Müşteri İlişkileri Yönetimi

Friday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #114

IŞILAY BALCI

HTP 206

Halkla İlişkilerde Metin Yazarlığı

Wednesday

10:00-13:00

LAB BUILD 1 #114

ÖZLEM MÜTEVELLİOĞLU BEKKİ

HTP 208

Yeni Medya ve Halkla İlişkiler

Wednesday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #114

NURCAN USTA

HTP 210

Fotoğrafçılık

Friday

14:00-16:00

BUILD STUDENT CENTER #İ006

DİLRUBA KOCAIŞIK

HTP 212

Araştırma Yöntem ve Teknikleri

Tuesday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #114

IŞILAY BALCI

HUK 101

Hukuk'a Giriş

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5302

TUĞBA GÜLEŞ

HUK 104

Medeni Hukuk II

Tuesday
Thursday

09:00-11:00

CONF HALL BUILD #150

HÜLYA ATLAN GÜRER,
AHMET BÜLTER

HUK 106 01

Anayasa Hukuku II (Sec I)

Monday
Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 2 #2302

SERAP YAZICI

HUK 106 02

Anayasa Hukuku II (Sec II)

Monday
Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 3 #3301

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 108

Roma Hukuku

Thursday

11:00-13:00

CONF HALL BUILD #150

TUĞBA GÜLEŞ

HUK 202

İdare Hukuku II

Thursday
Friday

13:00-14:00
09:00-11:00

CONF HALL BUILD #150

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 206

Ceza Hukuku Genel Hükümler II

Monday
Tuesday

11:00-13:00

CONF HALL BUILD #150

MAHMUT KOCA

HUK 208

Borçlar Hukuku II

Monday

09:00-11:00
15:00-17:00

CONF HALL BUILD #150

MUSTAFA AKSU

HUK 212

Genel Kamu Hukuku

Wednesday
Thursday

15:00-17:00
14:00-15:00

CONF HALL BUILD #150

NİHAT BULUT

HUK 302

Medeni Usul Hukuku II

Wednesday

09:00-13:00

ACAD BUILD 2 #2302

SERDAR KALE

HUK 304

Eşya Hukuku II

Monday
Thursday

13:00-15:00
11:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6302

HÜLYA ATLAN GÜRER,
AHMET BÜLTER

HUK 306

Ticaret Hukuku II

Friday

14:00-18:00

ACAD BUILD 2 #2302

HÜMEYRA ZEYNEP ERDEN,
DURSUN SAAT

HUK 308

Ceza Hukuku Özel Hükümler

Tuesday

14:00-18:00

ACAD BUILD 2 #2302

MAHMUT KOCA

HUK 310

İdari Yargılama Hukuku

Wednesday
Thursday

13:00-14:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 4 #4302

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 312

Türk Hukuk Tarihi II

Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 2 #2302

ALİ ADEM YÖRÜK

HUK 328

Bilişim Hukuku

Tuesday

11:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6102

AHMET BÜLTER

HUK 402

İcra - İflas Hukuku II

Wednesday

14:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6302

HİLAL ÜNAL KAYA

HUK 404

Vergi Hukuku

Thursday

16:00-19:00

ACAD BUILD 2 #2302

NUR ZELİHA KAMAN,
MUHAMMED ALİ AYDIN

HUK 406

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku II

Monday
Tuesday

11:00-13:00
13:00-14:00

ACAD BUILD 2 #2302

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 408

Ceza Muhakemesi Hukuku II

Friday

09:00-13:00

ACAD BUILD 2 #2302

MAHMUT KOCA

HUK 410

Deniz Ticaret Hukuku

Thursday

13:00-15:00

ACAD BUILD 2 #2302

VURAL SEVEN

HUK 414

İslam Hukuku

Wednesday

11:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4204

ÖZGÜR KAVAK

HUK 416

Miras Hukuku

Monday

15:00-17:00

ACAD BUILD 2 #2302

AHMET BÜLTER

HUK 431

Yargı Etiği

Tuesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6204

NİHAT BULUT

HUK 514

Bilişim Suçları

Monday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3001

MAHMUT KOCA

HUK 522

Hükümet Sistemleri

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3001

SERAP YAZICI

HUK 530

Uluslararası Hukukun Güncel Konuları

Tuesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3001

HALİL RAHMAN BAŞARAN

HUK 536

Özgürlük Kavramı ve Teorileri II

Wednesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3001

MUSTAFA YAYLALI

HUK 540

İdari Sözleşmeler

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3001

NUR ZELİHA KAMAN

HUK 555

Marka Hukukunda Hükümsüzlük Davaları

Wednesday

15:00-18:00

SEHIR ALTUNIZADE #010

TUĞBA GÜLEŞ

HUK 563

İş Akitlerinin Türleri ve Sona Ermesi

Tuesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 3 #3001

MUSTAFA MACİT KENANOĞLU

HUK 576

Taşınmaz Mülk. kazanılma Yolları

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 5 #5001

HÜLYA ATLAN GÜRER

HUK 580

Bilişim Hukukunun Güncel Meseleleri

Monday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #010

AHMET BÜLTER

HUK 589

Araştırma Yönt. ,Araştırma ve Yayın Etiğ

Tuesday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #010

HIZIR MURAT KÖSE

HUK 590

Seminer Dersi

Thursday

17:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3001

NİHAT BULUT

HUK 591

Bitirme Projesi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HUK 599

Tez Dersi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HUK 602

Demok.ve Katıl.Derinleş.Siyasal.Hak.

Thursday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4001

NİHAT BULUT

HUK 604

Özel Hayat.Ceza Huk. Vas. Korun.

Tuesday

18:00-21:00

ACAD BUILD 4 #4001

MAHMUT KOCA

HUK 610

Anayasa Yargısı

Monday

16:00-19:00

ACAD BUILD 4 #4001

SERAP YAZICI

HUK 616

Anayasa Yapımı Politikaları

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4001

ERGUN ÖZBUDUN

HUK 689

Araştırma Yönt. ,Araştırma ve Yayın Etiğ

Tuesday

18:00-21:00

SEHIR ALTUNIZADE #010

HIZIR MURAT KÖSE

HUK 690

Seminer Dersi

Thursday

17:00-18:00

ACAD BUILD 3 #3001

NİHAT BULUT

HUK 698

Doktora Yeterlik

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

HUK 699

Tez Dersi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

IAN 503

Veri Ambarcılığı

Saturday

14:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3301

ŞAKİR BİNGÖL

IAN 506

Uygulamalı İleri İş Analt. Yöntem.

Saturday

10:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3301

ENES ERYARSOY

IAN 509

Big Data Araçları ve Teknolojileri

Friday

19:00-22:00

SEHIR ALTUNIZADE #001

ŞABAN DALAMAN

IAN 591

Bitirme Projesi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

IAN 599

Tez

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ICP 102 01

İç Mekan Tasarımı II (Şube I)

Thursday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #216

EMİNE BANU BURKUT

ICP 102 02

İç Mekan Tasarımı II (Şube II)

Friday

14:00-18:00

LAB BUILD 1 #216

EMİNE BANU BURKUT

ICP 104 01

Bilgisayar Destekli Tasarım I (Şube I)

Wednesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #25

OĞUZHAN ÇETİNDEMİR

ICP 104 02

Bilgisayar Destekli Tasarım I (Şube II)

Wednesday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #25

OĞUZHAN ÇETİNDEMİR

ICP 106 01

Mekan Bilgisi I (Şube I)

Monday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #27

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 106 02

Mekan Bilgisi I (Şube II)

Monday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #27

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 108

Yapı Teknolojileri

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5204

ZEYNEP ELİF ARIK

ICP 200

Staj

 

 

 

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 202 01

İç Mekan Tasarımı IV (Şube I)

Tuesday

09:00-13:00

LAB BUILD 1 #216

EMİNE BANU BURKUT

ICP 202 02

İç Mekan Tasarımı IV (Şube II)

Tuesday

13:00-17:00

LAB BUILD 1 #216

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 204 01

Mobilya Tasarımı (Şube I)

Wednesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #216

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 204 02

Mobilya Tasarımı (Şube II)

Wednesday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #216

GÜLSÜM DAMLA AŞKIN

ICP 208 01

Mimari Sunum Teknikleri (Şube I)

Monday

12:00-15:00

LAB BUILD 1 #25

MEHMET ÜRGÜP

ICP 208 02

Mimari Sunum Teknikleri (Şube II)

Monday

15:00-18:00

LAB BUILD 1 #25

MEHMET ÜRGÜP

ICP 209

Rölöve

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 1 #1301

EMİNE BANU BURKUT

ICP 211

Aydınlatma

Thursday

09:00-11:00

LAB BUILD 1 #108

ZEYNEP ELİF ARIK

IE 200

Summer Practice

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

IE 300

Summer Practice

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

IE 316

Engineering Economics

Tuesday
Thursday

09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6103

BAHADIR TUNABOYLU

IE 321

Deterministic Models in OR

Tuesday
Thursday

11:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6103

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 322

Stochastic Models in OR

Tuesday
Thursday

11:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6203

HATİCE TEKİNER MOĞULKOÇ

IE 344

Design and Analysis of Manufacturing Sys

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4203

İLKER GÜÇLÜ

IE 451

Project Management

Friday

10:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4301

BAHADIR TUNABOYLU

IE 452

Stochastic Processes and Queueing

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5204

MEHMET YASİN ULUKUŞ

IE 462

Supply Chain Management

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6203

SELİM ZAİM

ILT 202

İletişim Kuramları

Wednesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7203

PEYAMİ ÇELİKCAN

IMIM 102 01

Tasarım Atölyesi II (Sec I)

Tuesday
Friday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

ÇİĞDEM AKKAYA

IMIM 102 02

Tasarım Atölyesi II (Sec II)

Tuesday
Friday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

NAZENDE YILMAZ

IMIM 102 03

Tasarım Atölyesi II (Sec III)

Tuesday
Friday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

BİLGE TUTAR

IMIM 104 01

İletişim II (Sec I)

Thursday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

ÇİĞDEM AKKAYA

IMIM 104 02

İletişim II (Sec II)

Thursday

09:00-13:00

CONF HALL BUILD #140

NAZENDE YILMAZ

IMIM 106

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımına Giriş

Monday

09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3301

SEVTAP ELMAS

IMIM 202 01

Tasarım Atölyesi IV (Sec I)

Tuesday
Thursday

14:00-18:00

CONF HALL BUILD #140

SEVTAP ELMAS

IMIM 202 02

Tasarım Atölyesi IV (Sec II)

Tuesday
Thursday

14:00-18:00

CONF HALL BUILD #140

SERCAN ÇİTLİOĞLU

IMIM 204 01

İletişim IV (Sec I)

Friday

10:00-13:00

LAB BUILD 1 #27

SELİN KESKİNEL

IMIM 204 02

İletişim IV (Sec II)

Friday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #27

SELİN KESKİNEL

IMIM 206 01

Malzeme ve Teknoloji II (Sec I)

Monday

09:00-12:00

CONF HALL BUILD #140

VELİ SEMİH YALÇI

IMIM 206 02

Malzeme ve Teknoloji II (Sec II)

Monday

13:00-16:00

CONF HALL BUILD #140

VELİ SEMİH YALÇI

IMIM 208

Tarih ve Kuram II

Wednesday

15:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6105

NAZENDE YILMAZ

IMIM 210

Ergonomi ve Tasarım

Wednesday

09:00-12:00

CONF HALL BUILD #140

HİKMET ESER TEZEREN

IMIM 222

Deneysel Yaşam Modülü Tasarımı

Wednesday

12:00-14:00

ACAD BUILD 5 #5102

ÇİĞDEM AKKAYA

INDD 102

Design Studio II

Tuesday
Friday

14:00-18:00

CONF HALL BUILD #240

HATİCE HÜMANUR BAĞLI

INDD 104

Design Communication II

Wednesday

14:00-18:00

CONF HALL BUILD #240

HATİCE HÜMANUR BAĞLI

INDD 106

Introduction to Industrial Design

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6201

HATİCE HÜMANUR BAĞLI

ISE 526

Stochastic Processes

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5204

MEHMET YASİN ULUKUŞ

ISE 551

Advanced Topics in Project Management

Friday

10:00-13:00

ACAD BUILD 4 #4301

BAHADIR TUNABOYLU

ISE 552

Logistics and Supply Chain Man.

Thursday

14:00-17:00

ACAD BUILD 6 #6203

SELİM ZAİM

ISE 553

Engineering Management

Wednesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5201

BAHADIR TUNABOYLU

ISE 595

Graduate Project

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ISE 599

Master Thesis

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ISP 102

İş Sağlığı ve Güv. Uygulama İlkeleri

Thursday
Friday

09:00-11:00
10:00-12:00

LAB BUILD 1 #115

İSMAİL ÖZEN

ISP 104

Risk Analizi ve Değerlendirmesi

Monday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #114

SEMRA BAYHUN

ISP 106

Yönetim Sistemleri

Tuesday

10:00-13:00

LAB BUILD 1 #112

SEYFULLAH SEFER

ISP 108

İş Hijyeni

Thursday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #114

İSMAİL ÖZEN

ISP 200

Staj

 

 

 

İSMAİL ÖZEN

ISP 202

İş Güvenliği Mevzuatı II

Friday

14:00-17:00

LAB BUILD 1 #116

İSMAİL ÖZEN

ISP 204

Taşıma ve Depolama

Monday

13:00-16:00

LAB BUILD 1 #116

SEYFULLAH SEFER

ISP 206

Etiketleme ve İşaretleme

Tuesday

16:00-18:00

LAB BUILD 1 #115

SEYFULLAH SEFER

ISP 208

Maden ve Yeraltı Yapı. İş Sağlığı Güv.

Wednesday

13:00-15:00

LAB BUILD 1 #116

SEMRA BAYHUN

ISP 210

Kayıt ve Raporlama

Tuesday

14:00-16:00

LAB BUILD 1 #115

İSMAİL ÖZEN

ISP 212

Makine ve Techizat

Wednesday

09:00-12:00

LAB BUILD 1 #116

SEMRA BAYHUN

ISS 102 01

Kur’an-ı Kerim Tilaveti (Sec I)

Wednesday

16:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6104

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 102 02

Kur’an-ı Kerim Tilaveti (Sec II)

Thursday

16:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6104

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 104 01

Arap Dili II (Sec I)

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

09:00-14:00
09:00-12:00
09:00-13:00
09:00-13:00
09:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3208

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ,
ABDULKADER BADLAH,
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN,
MUHAMMED ABDULMECİD,
ALİ TÜLÜ,
MERVE AKGÜN

ISS 104 02

Arap Dili II (Sec II)

Monday
Tuesday
Wednesday
Thursday
Friday

09:00-14:00
11:00-12:00
09:00-13:00
09:00-13:00
09:00-13:00

ACAD BUILD 3 #3206

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ,
ABDULKADER BADLAH,
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN,
MUHAMMED ABDULMECİD,
ALİ TÜLÜ

ISS 104 03

Arap Dili II (Sec III)

Monday
Wednesday
Thursday
Friday

11:00-14:00
09:00-13:00
09:00-13:00
09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3209

MUHAMMED RAŞİD DERŞEVİ,
ABDULKADER BADLAH,
MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN,
MUHAMMED ABDULMECİD,
MERVE AKGÜN

ISS 104 04

Arap Dili II (Sec IV)

Monday
Wednesday

09:00-11:00
09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3207

MAHMOUD NOUREDDIN CHABBAN,
ÖZGÜR KAVAK

ISS 108

Hitabet ve Mesleki Uygulama

Tuesday

17:00-18:00

ACAD BUILD 6 #6104

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 182

H:Edebu'z-Zühd ve'r-Rekaik

Thursday

14:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6104

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 184

H:et-Tuhfetu's-Seniyye

Friday

14:00-16:00

ACAD BUILD 4 #4202

ALİ TÜLÜ

ISS 204

Fıkhu'l-İbadat

Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 7 #7104

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 210

İslam Mezhepleri Tarihi

Tuesday
Thursday

11:00-13:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 6 #6105

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 212

İslam Tarihi : 13-20.Yüzyıl

Monday
Wednesday

11:00-13:00
11:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7103

ŞİT TUFAN BUZPINAR

ISS 216

Felsefe Tarihi

Tuesday
Thursday

14:00-15:00
14:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6105

ERDAL YILMAZ

ISS 282

H:et-Takrib li'n-Nevevi

Wednesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 7 #7103

HALİT ÖZKAN

ISS 284

H:izharu'l-Esrar li'I-B.: M. ve irab

Wednesday
Thursday

13:00-15:00
09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6105

ALİ TÜLÜ

ISS 304

Kur'an-ı Kerim'in Temel Kavramları

Tuesday
Thursday

13:00-14:00
12:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6105

MUSTAFA ÖZEL(İslami İlim)

ISS 306

Usulu'I-Fıkh: Delil

Monday

09:00-11:00

ACAD BUILD 7 #7103

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 308

Fıkhu'I-Muamelat

Wednesday
Thursday

09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6202

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 310

Hadis: Eşheru'I-M. Kable'I-Karni'l H.

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 4 #4104

HALİT ÖZKAN

ISS 312

İslam Düşüncesi Tarihi: Razi'den Modern.

Wednesday

15:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7103

EŞREF ALTAŞ

ISS 314

Türk İslam Sanatları Tarihi

Friday

14:00-15:00

ACAD BUILD 4 #4105

NİCOLE KANÇAL FERRARİ

ISS 316

İslam Medeniyet Tarihinin T. Başlıkları

Monday

14:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6203

CENGİZ KALLEK

ISS 382

H:Muhtasaru'I-Kuduri: Muamelat

Tuesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5102

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 404

Fıkhu'I-Ukubat ve's-Siyer

Tuesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 5 #5201

ÖZGÜR KAVAK

ISS 408

Türk İslam Edebiyatı

Wednesday

13:00-15:00

ACAD BUILD 7 #7103

HATİCE AYNUR

ISS 410

Tasavvuf Tarihi

Thursday

11:00-14:00

ACAD BUILD 6 #6202

OSMAN SACİD ARI

ISS 412

Dinler T. : Hristiyanlık ve Çagdaş D. H.

Tuesday
Thursday

16:00-17:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7104

KASIM KOPUZ

ISS 413

Çağdaş İslam Dünyası ve Toplumları

Friday

09:00-12:00

ACAD BUILD 5 #5105

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 414

Çağdaş İslam Düşüncesi

Tuesday

09:00-11:00

ACAD BUILD 6 #6105

MEHMET ALİ BÜYÜKKARA

ISS 416

Din Felsefesi

Monday
Wednesday

16:00-18:00
17:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4204

YASİN RAMAZAN BAŞARAN

ISS 418

Bitirme Ödevi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ISS 442

Manevi Danışmanlık ve Rehberlik

Monday

10:00-13:00

ACAD BUILD 6 #6103

AYŞE KAYA GÖKTEPE

ISS 484

History of Religion: Christianity

Tuesday
Thursday

16:00-17:00
15:00-17:00

ACAD BUILD 7 #7104

KASIM KOPUZ

ISS 486

Philosophy of Religion

Monday
Wednesday

16:00-18:00
17:00-18:00

ACAD BUILD 4 #4204

YASİN RAMAZAN BAŞARAN

ISS 488

H:el-Muvatta

Friday

14:00-17:00

ACAD BUILD 5 #5105

HALİT ÖZKAN

ISS 502

Sünnet ve İslami İlimler

Thursday

09:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7029

HALİT ÖZKAN

ISS 522

Teşekkül Döneminde Kaynak Tartışmaları

Wednesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 7 #7029

MEHMET BOYNUKALIN

ISS 536

İslam Siyaset Düşüncesi Klasikleri

Thursday

13:00-16:00

ACAD BUILD 7 #7029

ÖZGÜR KAVAK

ISS 590

İslami İlimler Semineri

Wednesday

13:00-16:00

ACAD BUILD 7 #7029

EYYÜP SAİD KAYA

ISS 599

Yüksek Lisans Tezi

 

 

 

ALL TEACHING STAFF

ITM 200

Internship I

 

 

 

TURGAY GEÇER

ITM 300

Internship II

 

 

 

TURGAY GEÇER

ITM 308

International Trade Oper.

Tuesday

09:00-12:00

ACAD BUILD 3 #3302

KAZIM DAĞHAN GÖKÇE

ITM 310

Supply Chain Management

Monday

13:00-16:00

ACAD BUILD 3 #3302

GÖKÇEN ARKALI OLCAY

ITM 312

International Finance

Wednesday

11:00-14:00

ACAD BUILD 3 #3302

MUSTAFA SAYIM

ITM 406

Global Business Strategy

Wednesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 3 #3302

ERKAN ERDEMİR

ITM 406 P

Global Business Strategy (P)

Tuesday

19:00-21:00

ACAD BUILD 2 #2301

ASSİSTANT

ITM 429

Digital Marketing in Business

Tuesday

16:00-19:00

ACAD BUILD 3 #3302

MURAT ATİLAN

ITP 102

Mukavemet

Monday

13:00-16:00

ACAD BUILD 6 #6301

EMRE GANİ

ITP 104

Yapı Statiği

Wednesday

14:00-17:00

ACAD BUILD 4 #4203

LEVENT YALÇIN

ITP 106

Beton Teknolojisi

Tuesday

09:00-12:00