İNGİLİZCE KURSLARI
Tarih : 6 Mart 2017 - Pazartesi
Saat : 19:00
Konum : Batı Kampüsü

​İstanbul Şehir Üniversitesi Yaşam Boyu Öğrenim, Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Diller Okulu tarafından, 6 Mart 2017 tarihinden itibaren başlamak üzere 14 hafta sürecek Genel İngilizce, TOEFL ve YDS Hazırlık kursları düzenlenecektir. Kurslar öncesinde 15-16-22-23 Şubat 2017 tarihlerinde saat 19:00'da Seviye Tespit Sınavı yapılacaktır.

Dersler Pazartesi ve Perşembe günleri İstanbul Şehir Üniversitesi Batı Kampüsünde 19:00-21:50 saatleri arasında yapılacaktır.

Genel İngilizce Kursları
Bu program İngilizce yeterliklerini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir hazırlık kursudur. Genel İngilizce kursuna katılan öğrenciler, dört temel beceri olan dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerinin kazandırılması ile İngilizcelerinin hızlı bir şekilde geliştiğini gözlemleyebileceklerdir. Genel İngilizce başlığında, başlangıçta yapılacak seviye tespit sınavına göre Beginner, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate ve Advance olmak üzere altı kur açılacaktır.

TOEFL Hazırlık Kursu
TOEFL tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan İngilizce yeterlilik testidir. Binlerce kolej ve üniversite TOEFL’ı öğrencilerinin ve akademik personelinin İngilizce yeterliliklerini test etmek ve değerlendirmek için kullanmaktadır. Ayrıca, birçok devlet kurumu, şirket ve diğer birçok kurum da çalışanlarından TOEFL skoru talep etmektedir. Kapsamlı TOEFL kursumuz ile katılımcılarımız TOEFL sınavında başarılı olabilmek için gerekli olan beceri ve stratejileri öğrenebileceklerdir.

YDS Hazırlık Kursu
YDS'ye hazırlık kursumuz katılımcılara, bu sınavda başarılı olmaları için gerekli yetileri ve stratejileri kazandırmak için hazırlanmıştır. Kursa katılacak olanların en az orta düzeyde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Katılımcılarımız, alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanan YDS Sınav Hazırlık Programını takip edecektir. Bu kursun sonunda katılımcılarımızın İngilizce dil yeterlilikleri ile birlikte dilbilgisi ve kelime bilgisi ile etkin sınav stratejilerini de en üst seviyede geliştirmeleri hedeflenmektedir.

Programların ücreti ve ödeme koşulları hakkında bilgi almak için tıklayınız.